188 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor


3D Oto Paspas Modelleri

3D oto paspas modelleri aracın iç kısmını koruyan en büyük yardımcılardandır. Özel yapısı sayesinde kolay temizlenir ve araca hiç bir zarar vermez. Havuzlu oto paspasların üretimleri sırasında kullanılan özel malzemeler araç bütünlüğünü bozmaz ve araca değer katar.

3D Oto Paspas Aracı Korur

İster yalnız, ister ailenizle bir seyahate çıktığınızda araç için bir şeyler yiyip içmek kaçınılmazdır. Yiyeceklerin kırıntıları da, ne kadar dikkat edilirse edilsin araç içine dökülür. Standart paspaslar da bu kırıntıların temizlenmesi çok zordur. Havuzlu oto paspas modellerinde ise temizlik çok kolaydır. Özel yapısı sayesinde kırıntıları, ya sıvı dökülmelerini içine hapsetmez. Yerinde çıkarılıp 3d paspasın temizlenmesi yeterlidir.

Kolay Montajlanan 3D Havuzlu Paspas

3D havuzlu oto paspas modelleri her araca özel olarak üretildiği için, özel geçme sistemi sayesinde kolayca montajlanabilir. Montaj için ekstra bir destek alınmasına gerek yoktur. Kolay montajı ve sökülebilmesi sayesinde araç içi korumada büyük avantaj sağlar. Bagaj havuzu ile birlikte özel bir set olarak satın alınabilir.