882 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor


3D Havuzlu Oto Paspas

3d paspas araç içinin temiz tutulmasında büyük katkı sağlayan kullanışlı bir oto aksesuar ürünüdür. Havuzlu paspas olarak da geçen bu ürünler araçlara birebir uyum sağlayacak şekilde özel olarak üretilirler. Bu özel üretim sayesinde oluşan yapı ile paspas araç zeminine tam oturarak kusursuz bir koruma sağlarken estetik bir görünüm oluşturur.

3d havuzlu paspas uzun ömürlü bir üründür. Üretiminde kullanılan malzeme bileşimi aşınma, yırtılma, ıslanma gibi dış etkenlere karşı yüksek mukavemete sahiptir. Bu yüzden ürün uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanılabilir. Araba paspaslarını özel yapan şey araç zemini koruması, dökülme, kum, toprak gibi kirletici durumlarda araç zemini için koruyucu bir katman görevi görmesidir. Aracınızın paspası ne kadar yüksek koruma sağlarsa aracınızın içi o kadar temiz kalır. Havuzlu paspaslar bu durum için en verimli ürünlerdir.

3d oto paspas ürünleri seçilirken dikkat edilmesi gereken araç marka ve modelidir. Çünkü bu ürünler her araç için özel üretilir ve araca tam uyum sağlar. Paspas modellerinin seçiminde bu detaya olmazsa olmaz önem taşımaktadır. Bazı modellerde üretim yılı farkları bile paspas için değişiklik göstermedir.

Sürüş Konforu

Herkes aracının konforlu ve güvenli sürüş yapmak ister. Sürüş sırasında dikkatini dağıtacak herhangi bir şeyin etrafında olmasını istemez. Eski paspaslar köşelerinde kalkma yaptıkları için sürüş esnasında sürücünün ayağına takılıp istenmeyen sonuçların oluşmasına sebebiyet verebilirdi. 3d paspas modellerinde ise böyle bir durum söz konusu değildir. Delikli yapısı sayesinde havuzlu 3d paspas araç zemine tam oturur. Araç pedallarına temasta hiç bir şekilde sürücüye mani olmaz.

Kolay Temizlenen Paspaslar

Yolculuk esnasında özellikle de ailece çıkılan uzun seyahatlere araç içinde yiyecek içecek oldukça fazla tüketilir. Hele bizimle birlikte çocuklarımızda varsa ortalık biraz fazla kirlenebilir. 3d paspas modelleri özel yapıları sayesinde kesinlikle sıvıyı alta geçirmezler. Ayrıca temizlenmeleri çok kolaydır. Yerlerinde sökülerek ister suyla isterseniz de özel temizleyicileri ile oto paspas temizliğini yapabilir. Kuruduktan sonra da hemen yerlerine yeniden montajlayabilirsiniz.