1067 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor


Oto Paspas Çeşitleri, Araca Uyumlu Oto Paspaslar

Araba paspasları araç temizliği için önemli ürünlerdendir. Aracınızının temizliğini n üst seviyede tutmak için, dökülmelerden, düşmelerden kaynaklı kirlenmelerin önüne geçmek için oto paspas kullanmalısınız. Özellikle çocuklu aile arabalarında bu kirlenmeler fazlasıyla yaşanmaktadır. Uzun seyahatlerde araç içinde tüketilen yiyecek ve içeçekler dökülerek aracın zeminini kirletmekte, zamanla da kötü kokular oluşmasına neden olmaktadır. Bu durumun önüne geçmek için araç paspası kullanımı ve doğru araba paspasının seçilmesi çok önemlidir.

Oto Paspas Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç paspası alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur uyumdur. Her aracın boyutu ve tasarımı farklılık gösterdiği için her araca uyumlu paspas da değişiklik göstermektedir. otoaksesuaroutlet.com size aracınızın marka, model, üretim yılına göre doğru paspası seçmeniz için yardımcı olacak filtreleme kolaylıkları sunar. Bu kolay paspas seçimi sayesinde aracınıza en uygun araba paspasını seçebilirsiniz.Sitemiz üzerinden 3D oto paspas ve 4.5D oto paspas modellerini bulabilirsiniz. Bunun yanında halı paspas ve univrsal paspas seçenekleri de mevcuttur. İstemiş olduğunuz modele karar vererek uygun kategorideki araba paspaslarından birini seçip siparişinizi hızlıca oluşturabilirsiniz.

Araç Paspaslarının Temizliği

Kullanılan malzeme sayesinde özellikle 3D ve 4.5D araç paspasları hiç bir şekilde kir ve sıvıyı emerek hapsetmez. Araca zarar verecek tüm herşey paspasların üzerinde kalır. Sizin sadece paspası çıkarıp yıkamanız yeterlidir. Paspas yıkanıp kuruduktan sonra yerine yeniden konularak kullanılmaya devam edilebilir.

Araç Paspası Fiyatları

Paspas fiyatları seçtiğiniz paspas modeline göre farklılık gösterir. Sitemizde bulunan ürünler hem ekonomik hem de çokça tercih edilen modeller arasında seçilmektedir. Araçlara özel hazırladığımız araba paspası ve bagaj havuzu içeren özel setlerimizi tercih ederek ürünlerinizi daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.