179 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor


Oto Cam Rüzgarlığı, Rüzgarlık Modelleri

Oto cam rüzgarlığı, aracınıza estetik bir görünüm katar. Rüzgarlık modelleri yağmurun ve rüzgarın olumsuz etkilerine karşı korur. Oto cam rüzgarlık fiyatları fonksiyon ve kalitesine göre farklı aralıklarda oluşmaktadır.

Araç Rüzgarlığı ile Estetik Bir Görünüm

Araç cam rüzgarlıkları araca estetik ve spor bir görünüm katar. Cam rüzgarlıkları montaj şekline göre ikiye ayrılır. Bazı rüzgarlık modelleri fitile dıştan yapışırken bazı modeller fitilin içine geçmektedir. Özellikle yağmurlu ve şiddetli rüzgarlık havalarda oto cam rüzgarlığı büyük avantaj sağlar. Cam rüzgarlık boyuna kadar açılarak araç içi havalandırabilir ve dış etkilerden olumsuz etkilenmezsiniz. Korumanın yanı sıra araca da estetik bir görünüm araç rüzgarlıkları ile aracınız daha havalı gözükür.

Sağlıklı Bir Sürüş için Cam Rüzgarlığı

Rüzgarlıklar, oto cam rüzgarlığı firmaları tarafından farklı modellerde üretilir. Yapıştırmalı olan mügen cam rüzgarlıkları modellerinin montajı kolaylıkla yapılabilir. Dikkat edilmesi gereken nokta yapıştırılacak alanın temiz olmasıdır. Tozlu bir alana yapılan uygulama sağlıklı bir sonuç vermeyebilir. Bunun için yapıştırmadan önce alanın mutlaka temizlenmesi gerekmektedir. Ayrıca güneşli bir havada yapılan cam rüzgarlık montajları daha verimlidir. Yapıştırmadan sonra 1 gün boyunca sudan uzak tutmak rüzgarlık montajını daha sağlıklı bir hale getirecektir. Cam rüzgarlıkları sizi özellikle soğuk havalarda dışarıdan gelen etkilerden korur ve sağlıklı bir sürüş yapmanızı sağlar. Ayrıca sizi hastalıklardan da koruyan bir üründür.

Rüzgarlık Fiyatları

Cam rüzgarlık fiyatları, rüzgarlık modeline ve üretim malzemesine göre değişir. Her araç için bir cam rüzgarlığının sitemizden en uygun fiyatla bulabilirsiniz.

Aracınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm dış aksesuar ürünlerini Oto Dış Aksesuar kategorimizde bulabilirsiniz.